Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+7
Przejdź do menu bocznego Alt+8
Przejdź do mapy serwisu Alt+9
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Gminy Biskupiec
Menu góra
Strona startowa Informacje Kontakt
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Kontakt, bieżące, menu 1207 - BIP - Urząd Gminy Biskupiec”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Kontakt

Kontakt

 

URZĄD GMINY BISKUPIEC

 

NR POKOJU

IMIĘ I NAZWISKO

ADRES E-MAIL

NR TELEFONU

SEKRETARIAT

 

 

 

13

WÓJT GMINY BISKUPIEC

mgr inż. Arkadiusz Dobek

ugb@gminabiskupiec.pl

kom. 790 202 655

st. (56) 47 45 057

SEKRETARZ GMINY/ZASTĘPCA WÓJTA

mgr Julia Baranowska

sekretarz@gminabiskupiec.pl

st. (56) 47 47 972

Referent ds.

Obsługi Wójta i
Rady Gminy

Anna Linowiecka

alinowiecka@gminabiskupiec.pl

kom.

512 290 111

WYDZIAŁ BUDŻETU, FINANSÓW I PODATKÓW


 

15

SKARBNIK GMINY

mgr Beata Dudalska

skarbnik@gminabiskupiec.pl

st. (56) 47 47 970

 

kom.

512 290 110

 

12

Inspektor ds. księgowości budżetowej

Wioleta Otręba

wotreba@gminabiskupiec.pl

 

st. (56) 47 47 979

 

kom.

797 185 881

Inspektor ds. płac

Urszula Tomaszewska

utomaszewska@gminabiskupiec.pl

Inspektor ds. kadrowych i płac
mgr Alina Bartnicka

abartnicka@gminabiskupiec.pl

4

Kasjer stanowisko ds. obsługi kasowej

Kamila Arent

karent@gminabiskupiec.pl

(56) 4747984

 

 

 

1

 

 

 

 

REFERAT PODATKOWY

Kierownik Referatu Podatkowego

Inspektor ds. wymiaru podatków i opłat

Urszula Typa

utypa@gminabiskupiec.pl

st. (56) 47 47 976

 

kom.

512 290 086

Podinspektor ds. wymiaru podatków i opłat

Natlia Gruba

ngruba@gminabiskupiec.pl

 

3

REFERAT WINDYKACJI I PODATKÓW

Kierownik Referatu Windykacji i Podatków

Inspektor ds. księgowości podatkowej

Sylwia Urlicka

surlicka@gminabiskupiec.pl

st. (56) 47 47 978

 

kom.

533 344 883

Referent

Dorota Grzonkowska

dgrzonkowska@gminabiskupiec.pl

URZĄD STANU CYWILNEGO

 

18

Kierownik USC

Pełnomocnik Ochrony Informacji Niejawnych

mgr Beata Jaroszewska

usc@gminabiskupiec.pl

kom. 512 290 131

 

st. (56) 47 47 983

 

 

16

Z-CA Kierownika USC

Podinspektor ds. Ewidencji Ludności, Spraw Wojskowych
i Obronności

mgr Agnieszka Malinowska

meldunki@gminabiskupiec.pl

kom. 512 290 131

 

st. (56) 47 47 981

WYDZIAŁ ORGANIZACYJNO-PRAWNY

11

Inspektor ds. Organizacyjno-Kadrowych i BHP

Grzegorz Witkowski

gwitkowski@gminabiskupiec.pl

st. (56) 47 47 974

 

kom.

512 290 120

Referent ds. działalności gospodarczej, organizacji pozarządowych i promocji

Karolina Nalik

sekretariat@gminabiskupiec.pl


5

Stanowisko ds. obsługi mieszkańców i korespondencji

Ewa Czenkusz

eczenkusz@gminabiskupiec.pl

st. (56) 47 47 988

WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, INWESTYCJI i OCHRONY ŚRODOWISKA

8

Kierownik Wydziału

stanowisko ds. planowania przestrzennego

Katarzyna Wiśniewska

kwisniewska@gminabiskupiec.pl

st. (56) 47 47 975

kom.

515 274 232

Referent ds. budownictwa, gospodarki gruntami, mienia komunalnego i inwestycji komunalnych

Damian Piątkowski

dpiatkowski@gminabiskupiec.pl

st. (56) 47 47 977

kom.

512 290 124

Referent ds. gospodarki komunalnej
i mieszkaniowej

Katarzyna Fidrych-Malinowska

kpiotrowska@gminabiskupiec.pl

Podinspektor ds. gospodarki komunalnej i mieszkaniowej

Anna Filbrandt

 

afilbrandt@gminabiskupiec.pl

 

6

Inspektor ds. dróg gminnych i leśnictwa

Krzysztof Gąsiorowski


kgasiorowski@gminabiskupiec.pl


st. (56) 47 47 987

kom.

797 188 456

WYDZIAŁ OŚWIATY

 

 

 


27

Główna Księgowa

mgr Małgorzata Truszczyńska

mtruszczynska@gminabiskupiec.pl

st. 56 47 47 989

 

kom.

570 778 855

 

kom.

733 522 720

 

oswiata@gminabiskupiec.pl

Inspektor ds. kadrowych i płac

Helena Witkowska

hwitkowska@gminabiskupiec.pl

Inspektor ds. organizacyjno-administracyjnych

Janina Juszczak

jjuszczak@gminabiskupiec.pl

Referent ds. księgowości budżetowej

Anna Małkiewicz

amalkiewicz@gminabiskupiec.pl

Referent ds. księgowości budżetowej

Magdalena Piątkowska

mpiatkowska@gminabiskupiec.pl

   

Referent ds. kadr i płac

Bogusława Ruduś

brudus@gminabiskupiec.pl

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ


5

Kierownik GOPS

Dorota Chmielewska

gops@gminabiskupiec.pl

st. 56 47 47 982

Referent

Estera Seroka

st. 56 47 47 982

3

Inspektor ds. świadczeń rodzinnych

Hanna Jończak

h.jonczak.gops@gminabiskupiec.pl

 

 

st. 56 47 47 980

 

kom.

512 290 099

Referent ds. obsługi świadczeń wychowawczych (500+)

Angelina Prella

gops500@gminabiskupiec.pl

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

Specjalista pracy socjalnej

Bożena Czaplińska

bczaplinska@gminabiskupiec.pl

 

st. 56 47 47 985

 

kom.

504184858

Specjalista Pracy Socjalnej

Teresa Atłachowicz

tatłachowicz@gminabiskupiec.pl

Specjalista Pracy Socjalnej

Iwona Przybyszewska

iprzybyszewska@gminabiskupiec.pl

Specjalista pracy socjalnej

Renata Cichocka

rcichocka@gminabiskupiec.pl

Pracownik Socjalny

mgr Anna Krause

akrause@gminabiskupiec.pl

4

Asystent Rodziny

Iwona Waidaugusek

iwaidaugusek@gminabiskupiec.pl

Referent ds. księgowości budżetowej

Kamila Dąbrowska

kdabrowska@gminabiskupiec.pl

1

Referent ds. obsługi świadczeń wychowawczych

Izabela Wiechowska

 

 

gops@gminabiskupiec.pl

 

kom.

535 466 335

GMINNY OŚRODEK KULTURY

 

Dyrektor GOK

mgr inż. Ewa Adamczak

gok@gminabiskupiec.pl

st. 56 47 45 056

 

kom.

733 708 111

Pomoc administracyjna

Aleksandra Gąsiorowska

 

 

 

Metryka

data wytworzenia
2013-10-02
data udostępnienia
2013-10-02
sporządzone przez
opublikowane przez
Witkowski Grzegorz
ilość odwiedzin
169
rejestr zmian
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.